יבוא מסין לישראל בשנת 2021

יבוא - יבוא מסין

אם אתם מעוניינים לייבא מסין לישראל, עליכם לדעת שתנאי התשלום מחמירים מאוד. מרבית העסקאות הסיניות מתבצעות ללא אשראי. היבואן צפוי לשלם הרבה כסף, שכן למפעלים סיניים אין הון נזיל, ולכן הם לא מספקים לרוכשים אפשרויות אשראי. העסקה מתבצעת בדרך כלל עם מקדמה, כאשר היתרה תשולם לאחר שהסחורה תצא מסין, תוך שימוש במכתב אשראי לתשלום מיידי.
לפעמים, בעיות שונות עלולות להתרחש. לדוגמא – כשאתה כבר עובד עם ספק ספציפי יתכנו סתירות בכל הנוגע לאיכות. אין פירוש הדבר שכל הספקים הסיניים פועלים בדרך זו, אך עליכם להיות מודעים לאפשרות כזו.

תהליך הייבוא ​​יכול להיות מרתיע וקשה, אך כאשר הוא מתנהל בצורה נכונה הוא יכול להיות קל ואף משעשע. על מנת ליצור תהליך ייבוא ​​מהיר וחלק, על היבואן להציג שתי תכונות אמינות ומקצועיות:

משלח בינלאומי: ברגע סגירת העסקה בין היבואן לספק, המשלח נכנס לתמונה ועובד על איסוף הסחורה, סימון החבילות והכנסתן למכולות והובלתן למקום המשלוח. שם, המכולה תועלה על הספינה עם התיעוד הנדרש.

עמיל מכס: לאחר שהמשלוח מגיע לישראל, מתווך המכס פועל במהירות וביעילות לשחרור הסחורה.

חברות מסחר ושילוח בינלאומי כמו סינדרלה סחר בינלאומי בע"מ מעניקות ללקוחותיה שירותי שילוח בינלאומיים וגם עמילות מכס. לדוגמה:

בעת היבוא מסין, החברה חייבת לדעת שתנאי התשלום מחמירים מאוד. כמעט ואין קבלת אשראי, הרכישה מתבצעת עם מקדמות של 30%, כאשר היתרה צפויה עם משלוח הסחורה. יש גם בעיות איכות, ובעיות אחרות שהחברה צריכה להיות מודעת להן. שימוש בחברת סחר טובה יכול להקל על מצבים מסובכים אלה, ולחסוך ליבואן כאבי ראש רבים.

כיצד להשתמש בשירותי חברות המסחר בסין

על מנת להגיע לספקים אמינים בסין, מומלץ להשתמש בחברות סחר סיניות. היבוא ​​מסין אטרקטיבי מאוד, בעיקר בגלל עלויות הייצור הנמוכות. סוחרים ישראלים וחברות גדולות אחרות מנצלים את פוטנציאל ההכנסה של ייבוא ​​סחורות מסין מכיוון שהרווחיות רבה.

מכולות רבות נוסעות בין סין לישראל. חברות מתווכות בסין נזהרות מאוד בכל הנוגע לאיכות הסחורה, והן דואגות גם שהספק ימלא את החוזה המוסכם, שנחתם עם היבואן. אתם מוזמנים לבקר בתערוכות שונות בסין ובהונג קונג על מנת לחקור סחורות אפשריות לייבוא ​​לישראל.

כשהסחורה מגיעה לישראל …

בדרך כלל היבואן יודע מתי המטען הגיע לנמלי ישראל. היבואן, המשתמש בחברת תיווך מכס שיש לה שירותי משלוח ים ואוויר, משחרר את הסחורה מהמכס. חברות עמילות המכס עוסקות גם בהיבטים רבים של ייצוא טובין. חברות שילוח בינלאומיות, מנוסות בשחרור סחורות מהמכס בזמן. התיעוד יהיה מוכן ברגע שהסחורה תגיע, והסוכן שלנו ישחרר את הסחורה מהמכס ביעילות וללא התעסקות בירוקרטית.

פורסם בקטגוריה סחר עם סין. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *