טורקיה, יעד הייבוא ​​החדש של ישראל

יבוא מטורקיה

יבוא מטורקיה לישראל

הסחורות העיקריות שמיובאות מטורקיה וקיימות בישראל הן מכונות וחשמל, מוצרי מזון, טקסטיל ובגדים, הובלה וירקות. יתר על כן, החלק הטוב ביותר ביבוא מטורקיה הוא שהממשלה תומכת בחברות ויזמים. לדוגמה, ממשלת טורקיה מחזירה את סוכנויות הובלה בניסיון לעודד אותם לייצא לשווקים בינלאומיים. זה האחרון ממזער את ההונאה בשיעור מסוכנות לאחרת.

כיצד חברות יבוא יכולות לעזור לכם לייבא מטורקיה

הערך המוסף שחברות יבוא מטורקיה מציעות ללקוחותיהן הוא סיוע בכל פעולות הייבוא ​​והייצוא. ממציאת ספק מאומת בטורקיה למשלח מתאים. הן עוזרות לכם לבחור את דרך ההובלה הטובה ביותר, למצוא מחסן לסחורה שלכם ובעיקר את המחירים הטובים ביותר בשוק. חפשו בגוגל חברת יבוא מטורקיה שמתאימה לצרכים שלכם!

היסטוריית הסחר של טורקיה

בגשר בין אסיה לאירופה, טורקיה מילאה תמיד תפקיד מרכזי בסחר מאז ימי קדם. זה היה צומת דרך המשי, הרשת העתיקה ביותר של מסלולי סחר בהיסטוריה. למעשה, דרך המשי או הדרך הארוכה לא היו רק צינור מסחר אלא גם כור היתוך של תרבויות שונות. סוחרים סחרו בסחורות של סחורות כמו משי, תבלינים, תכשיטים, נייר, תבואה, חרסינה, ירקות ופירות. טובין אלה הועברו מסין ומדרום מזרח אסיה דרך האוקיאנוס ההודי לאפריקה, הודו והמזרח הקרוב.

עם זאת, השגשוג הכלכלי במדינה זועזע מאוד לאחר התמוטטות האימפריה העות'מאנית ופרוץ מלחמת העולם הראשונה. עד 1980 חוותה הרפובליקה של טורקיה את העידן האפל ביותר בתולדותיה. למעשה, ממשלת טורקיה לא הצליחה לשלם את חובותיה. במציאות, האימפריה הטורקית אפילו לא הייתה מסוגלת לשלם ריביות על הלוואות זרות; מה שהביא את המצב הכלכלי לנמוך ביותר. משברים כלכליים אלה השאירו את המדינה עם אחוז אבטלה גבוה, עוני ואינפלציה קשה. ובכל זאת, כלכלת טורקיה הצליחה לבנות את עצמה מחדש לאחר רפורמות גדולות שנעשו בעיקר בענף הסחר. בסופו של דבר, המדינה ניסתה לקצר את הפער בין יבוא ויצוא על ידי קידום אסטרטגיית צמיחה בהובלת יצוא.

הפוטנציאל הכלכלי של טורקיה

אכן, מורשת הכלכלה העמידה של טורקיה נמשכת בעולם של ימינו, שכן הפוטנציאל הכלכלי של המדינה הגיע למיצויו בשני העשורים האחרונים. לטורקיה תוצר של 851.10 מיליארד דולר, כשעמודי התווך בענף החקלאות, הברזל התעשייתי, התיירות, הבנייה והחוזה. יתר על כן, לטורקיה מבנה כלכלי חזק. בזכות השוק הפנימי הגדול והמגוון שלה, המגזר הבנקאי המווסת היטב, חובות ציבוריים נמוכים ובעיקר השקעותיו הגדולות בענפים חיוניים כאנרגיה, תחבורה ובריאות. כתוצאה מכך, זה האחרון איפשר למדינה לעמוד חזק באמצע חוסר היציבות הפוליטית והבינלאומית האחרונה.

בתהליך צמצום הפער בין הייצוא והיבוא של טורקיה המדינה עובדת על הגדלת היצוא שלה. למעשה, טורקיה מציעה מחירים איכותיים ומחירים תחרותיים בנוסף להקל על התקנות של תהליך המשלוח. עם זאת, מגזרים חזקים ומגוונים מגבים את כלכלת טורקיה.

פורסם בקטגוריה יבוא מטורקיה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *